top of page

Ağ Algılama ve Yanıt Sitemleri

Ağ Algılama ve Yanıt (NDR) teknolojisi, bir siber saldırıya işaret edebilecek verileri tespit etmek ve araştırmak için ağ trafiğini yakalar, işler ve analiz eder. Tipik ağ algılama ve yanıt çözümleri, kurumsal ağlardaki şüpheli etkinlikleri algılamak için yapay zeka, gelişmiş analitik ve kural tabanlı algılamanın bir kombinasyonunu kullanır.

 

tüm bağlantı noktalarında ve protokollerde görünürlük sağlar ve bağlantıları, akışları, paketleri ve meta verileri gerçek zamanlı olarak analiz etmek için trafiğin derinliklerine iner ve aynı zamanda geriye dönük analizi de sağlar. Algılanan bir tehdidin çözüm süresini en aza indirmek için kritik öneme sahip entegre bir Uç Nokta Algılama ve Yanıt çözümü size otomatik olarak geri dönüş sağlayabilir.

 

Bu teknoloji yalnızca gerçek zamanlı analiz sağlamakla kalmaz, aynı zamanda güvenlik ekibinize son 360 gün içinde sistemlerine daha fazla görünürlük kazandıran ve bir ihlal sırasında neler olduğunu kapsamlı bir şekilde analiz etmesini sağlayan otomatik, geriye dönük analiz de sağlar.

 

Kötü amaçlı etkinlikleri algılamak ve yanıtlamak için ağınızı ve Bulut Trafiğinizi derinlemesine incelemeye fırsat tanır

bottom of page