top of page

EKON AKADEMİ

Eğitim kararları Kamu ve Kurumların geleceğini belirleyen en önemli kararlardır. Bu kararların alınmasında rolümüzün ne kadar önemli olduğunun ve bunun bize yüklemiş olduğu sorumluluğun ne kadar büyük olduğunun bilincindeyiz.
Bu anlayıştan yola çıkarak, günümüzün globalleşen dünya koşullarında ülkemizin bilişim alanında gerçek ihtiyaç ve potansiyellere uygun olarak en iyi seçenekleri sunmak ve olabilecek en doğru yönlendirmeyi yapmak birinci önceliğimizdir.

Ekon Bilişim A.Ş. bilişim eğitimlerinde alanında pazar lideri olan teknoloji markalarıyla çalışır. Bu lider markaların teknolojileri için geliştirdikleri saha tecrübesi üst düzey, dikey uzman danışmanlarla verilir.


Eğitimlerimiz; Sertifikasyon Eğitimleri, Kurum ihtiyaçlarına Yönelik Özel Eğitimler, Sınıf Eğitimleri , Karma Eğitim ve Firma Yerinde Eğitim şeklinde planlanabilir.

Sertifikasyon Eğitimleri:

Bilişim sektöründe çalışan bilgi işlem personelinin veya bu işleri meslek olarak yapmak isteyen kişilerin katılması gereken eğitim programıdır. Bu programı tamamlayan katılımcılar, şirketlerin tüm iş süreçlerini daha verimli ve hatasız çalıştırabilmek için dijital ortama aktarabilirler.

Kurum İhtiyaçlarına Yönelik Özel Eğitimler:

Özel eğitimlerde, standart hazır içeriklerden farklı olarak, kurumunuz çalışanlarının ihtiyaçlarına bağlı olarak özel eğitim içerikleri oluşturulabilir. Bu içerik birkaç farklı eğitimin karışımı şeklinde olabilir.

Sınıf Eğitimleri:

Eğitim kataloğumuzda yer alan tüm eğitimleri dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zaman alabileceğiniz eğitimlerdir. Bu eğitimlerde 12 kişiye kadar dilediğiniz sayıda katılımcı yer alabilir.

Karma Eğitim:

Açık Sınıf Eğitimleri, merkezimizde farklı kurumlardan katılımcıların oluşturduğu, tarihleri tarafımızdan belirlenen karma programlardır. Standart eğitim içerikleri ve süreleri dikkate alınarak planlanır.

Firma Yerinde Eğitim:

Aynı Kamu kurumundan birden fazla katılımcının ihtiyaçları doğrultusunda kuruma özel bir içerik hazırlanarak, Kurum eğitim salonlarında yapılan eğitimlerdir.
 

Bilişim Eğitimlerimiz:

  • Sistem Eğitimleri • Yazılım Eğitimleri • Office Eğitimleri • Güvenlik Eğitimleri

Eğitimlerimiz ile ilgili detaylı Bilgiyi  https://ekonbilisim.online adresinden öğrenebilirsiniz.

GÜVENLİK
Eğitimleri

MICROSOFT
Eğitimleri

LINUX ve PARDUS
Eğitimleri

DİĞER
Eğitimler

bottom of page